Kas ir karkasa māja

Karkasu māju priekšrocības un tehnoloģijas
 • Lai ātri uzbūvētu karkasa māju, jums nav nepieciešams īpašs aprīkojums. Nav nepieciešams likt spēcīgus un izturīgus pamatus, tādējādi samazinot sienu sēšanās laiku un būvniecības izmaksas, kas ir izdevīgi piepilsētas būvniecībā. Apdares darbi gatavajā mājā var sākties tūlīt pēc karkasa rāmja uzstādīšanas. Piemēram, ja mājas celtniecībā izmanto masīvkoku (baļķus), vienmēr tiek atvēlēts laiks pamatu sēšanās procesam, kas ilgst apmēram gadu.
 • Mūsdienu privāto karkasa tipa māju celtniecības laikā jūs varat plānot jebkādu istabu izkārtojumu – izveidot nelielas vai daudz mazas istabas vai noņemt visas starpsienas! Fasādes dizainu var mainīt kā patīk pašam. Mūsu eksperti vienmēr ir gatavi mājai piešķirt individuālu izskatu pat tipveida projektam un tas neietekmēs būvniecības cenu!
 • Karkasa mājas ugunsdrošība atbilst visiem noteikumiem. Visi mājas konstrukcijā izmantotie materiāli ir apstrādāti ar īpašu ugunsdrošības aizsardzības līdzekli.
 • Karkasa mājā apkures izmaksu ietaupījums  ir līdz 70%. Karkasa mājas aizsargā no + 50 ° C karstuma  un saglabā siltumu līdz -70 ° C! Iemesls tam ir enerģijas taupīšanas un termiskās aizsardzības koeficients mūsdienu materiāliem.
 • Karkasa māju ražošanas tehnoloģijai ir izturīga taisnstūra struktūra, kas kalpo par pamatni un no abām pusēm ir apšūta ar īpašiem koka materiāliem (lokšņu un veidņu).

Karkasa mājas celtniecības posmi

 • Pirmais būvniecības posms: pamatu izbūve. Mēs piedāvājam divu veidu karkasa mājas pamatus. Sloksnes pamats ir monolīts betona pamats, kuru ielej zem nesošajām ārējām un iekšējām sienām. Pāļu pamats. Pāļi tiek iedzīti zemē, un tiem ir mājas funkciju un stūru un šķērsstieņu atbalsta funkcija. Pāļu priekšrocība ir tā, ka tos var izmantot sarežģītām augsnēm – māliem, ar slīpumu. Pāļu mājas stāv tikpat stingri kā uz betona pamatiem.
 • Otrais būvniecības posms: karkasa sienu montāža. Rāmis no ārpuses ir apšūts ar dažādiem materiāliem: mājas bloki, odere, apšuvums. Izolācija ar tvaika barjeru ir ievietota iekšpusē.
 • Trešais būvniecības posms: jumta segums. Jumta segums sākas ar spāru sistēmu. Pēc uzstādīšanas jumta rāmis tiek izolēts. Jumta pildījums sastāv no tiem pašiem slāņiem kā siena.
 • Ceturtais būvniecības posms: grīdu segums.
 • Piektais būvniecības posms: mājas apdare. Šajā posmā tiek pabeigta karkasa mājas iekšējā un ārējā apdare.

5 iemesli, kāpēc izvēlēties Woodenhouse, lai izveidotu savu karkasa māju.

 1. Videi draudzīgas karkasa mājas noslēpums ir tajā izmantotie materiāli. Woodenhouse nodrošina pirmās klases materiālus, kuros koksne satur optimālu mitruma daudzumu, tādējādi pozitīvi ietekmējot dzīvojamās istabas mikroklimatu.
 2. Mums ir pilna cikla karkasa māju ražošana.
 3. Mēs piedāvājam vispieejamākās cenas piepilsētas karkasa māju celtniecībai un lielu sortimenta klāstu. Un pats galvenais – mēs vienmēr esam gatavi tikties ar klientiem! Jebkuram projektam mēs varam pievienot verandu, balkonu un terasi.
 4. Mēs piedāvājam jaunas tehnoloģijas – karkasa paneļu mājas. Tās izceļas ar draudzīgumu videi, rentabilitāti un izturību. Faktiski šādas mājas var droši saukt par ātri saliekamām konstrukcijām. Mūsdienās šī tehnoloģija kļūst arvien izplatītāka, ņemot vērā tās vienkāršību un pieejamību.
 5. Mūsu klienti mums uzticas un labprāt iesaka mūsu uzņēmumu saviem draugiem un paziņām. Šāda uzticēšanās mums ir ļoti svarīga un tā ir galvenā mūsu darbā. Mēs būvējam jums!