MŪSU MĒRĶIS

Mūsu uzņēmuma mērķis ir padarīt ikvienam pieejamu mājas vai vasarnīcas celtniecību! Caurspīdīgus un saprotamus būvniecības posmus!

GRIBU BŪVĒT MĀJU PATS

Paneļu koka karkasa mājas ātri kļuva populāras ne tikai Latvijā. Tie tiek būvēti īsā laikā, neprasa milzīgas naudas izmaksas, tiem ir labas veiktspējas īpašības un tie ir videi draudzīgi. Ja jūs pamudina domāt par savas mājas celtniecību, tad mūsu uzņēmums WOODENHOUSE.lv būs labs palīgs šajā darbā.

GRIBU BŪVĒT MĀJU PATS №1

Pasūtiet koka karkasa projektu pirtim, vasarnīcai vai mājāi no mums, iegādājieties nepieciešamo zāģmateriālu un pats  saskaņā ar detalizētām instrukcijām uzcel koka karkasu. Kas ļaus izvairīties no kļūdām būvniecības laikā un ietaupīs ievērojamus līdzekļus.

GRIBU BŪVĒT MĀJU PATS №2

Pasūtiet projektu, karkasa ražošanu, uzstādīšanu, fasādes apšuvumu un pats uzklājiet izolāciju un izveidojiet tvaika barjeru – kas nav grūti un ievērojami ietaupīs izmaksas.

GRIBU BŪVĒT MĀJU PATS №3

Pasūtiet projektu, koka karkasu, fasādes apšuvumu. Un veiciet iekšējo apdari pats.

GRIBU BŪVĒT MĀJU PATS №4

Jūs varat kļūt par darbu vadītāju savas mājas celtniecības laikā. Un kontrolēt visus būvniecības posmus, sākot ar koka rāmju paneļu ražošanu mūsu rūpnīcā WOODENHOUSE.lv