Mēs lepojamies, ka varam piedāvāt klientiem mūsu māju augsto kvalitāti, izmantojot kvalitatīvus materiālus un savu pieredzi!

MŪSU MISIJA

Mūsu uzņēmuma misija ir padarīt ikvienam pieejamu mājas celtniecību! Caurspīdīgus un saprotamus būvniecības posmus

PAR MUMS

WOODENHOUSE biznesa attīstība un ražošana veicināja produktu eksportu uz Eiropu un Skandināvijas valstīm, kā rezultātā mēs ieguvām nenovērtējamu pieredzi, kas ir mūsu priekšrocība. Ja jūs kļūsiet par mūsu partneri, jūs iegūsiet iespēju iepazīties ar jauniem produktiem, saņemsiet tehniskas konsultācijas un palīdzību materiālu izvēlē, kā arī varēsiet iepazīties ar citiem mūsu sadarbības partneriem, kas sniegs jums jaunas iespējas jūsu biznesam.

Koka karkasa mājas ir labākais risinājums Latvijas un Ziemeļeiropas klimatiskajiem apstākļiem, jo ​​tās ir izgatavotas no Latvijā ražotām izejvielām, ir videi draudzīgas un tām ir ļoti labas siltumizolācijas īpašības.

RAŽOŠANA

WOODENHOUSE priekšrocība ir sava rūpnīca; Rūpnīca ir plaša un pielāgota no koka izgatavotu rāmju un paneļu konstrukciju ražošanas procesa specifikai un tas garantē augstu produktu kvalitāti un ļauj piedāvāt tirgū konkurētspējīgas cenas un nepieciešamos ražošanas apjomus. Gadu gaitā uzkrātā uzņēmuma pieredze, kā arī izstrādātā tehnoloģija māju ražošanai no koka paneļiem ļauj īstenot jebkuru paneļu tehnisko risinājumu. Pašlaik māju celtniecība ar koka rāmi ir īpaši populāra Skandināvijā, Eiropā, Amerikā un Kanādā. Noteicošais faktors izvēloties koka paneļu māju ir daudzās tās tehnoloģiskās priekšrocības salīdzinājumā ar jebkuru citu celtniecības tehnoloģiju mājām.

Katras mājas projektēšanai arhitekts izstrādā individuālus drošu būvkonstrukciju risinājumus atbilstoši mājas platībai, stāvu skaitam un jumta formai. Mājas ar koka rāmi izturība ir atkarīga gan no uzticamiem un pārdomātiem risinājumiem, gan no sākotnēji pareizas mājas konstrukcijas. Mūsu mērķis ir izveidot ērtu un videi draudzīgu māju jums un jūsu ģimenei.

KVALITĀTE

WOODENHOUSE kvalitātes nodrošināšana nav tikai vārdi. Mēs esam pārliecināti par to, pateicoties mūsu ​​profesionālas komandas augstajai atbildības sajūtai un efektīvai būvmateriālu ražotāju izvēlei daudzu gadu garumā. Tikai labākie no viņiem kļūst par mūsu sadarbības partneriem. Ražojot saliekamās koka mājas ar koka rāmi nodrošina ātru pasūtījumu izpildi un neskatoties uz mainīgajiem laika apstākļiem.

Koksne kā galvenais izejmateriālu avots ir videi draudzīgs un ilgmūžīgs.

Mums ir apstiprināts ISO 9001: 2015 un ISO 14001: 2015 sertifikāts. Tas nozīmē, ka uzņēmums ir ieviesis kvalitātes un vides vadības sistēmu, kurā visi procesi un procedūras ir rūpīgi izstrādātas un pārbaudītas atbilstoši starptautiskajiem standartiem